UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Uczniowie Zespołu Szkół w Swornegaciach 23 czerwca 2017r. zakończyli kolejny rok szkolny. Po odśpiewaniu Hymnu Państwowego wszystkich powitał Dyrektor Szkoły Zdzisław Bucław. Obecni byli także zaproszeni goście oraz starszy wizytator z Delegatury Kuratorium Oświaty w Kościerzynie Stefan Rymon-Lipiński
Podczas uroczystości pożegnania najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody za wyniki w nauce, osiągnięcia matematyczne, sportowe, artystyczne, czytelnicze, propagowanie kaszubszczyzny, ufundowane przez Radę Rodziców. Dyrektor podsumował mijający rok szkolny 2016/2017 i życzył uczniom udanych wakacji.

Na koniec uczniowie udali się do swoich sal, gdzie z rąk wychowawców otrzymali świadectwa ukończenia danej klasy. Padło wiele miłych słów, były łzy wzruszenia, serdeczne uściski z koleżankami i kolegami, a na koniec uczniowie usłyszeli życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2017-06-26 16:56:00