VII GMINNY KONKURS MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY

W dniu 20 listopada 2014 nasi uczniowie wzięli udział w konkursie, który odbył się w Sławęcinie. Z każdego gimnazjum trzyosobowe reprezentacje przygotowały prezentacje oraz scenkę. Naszą szkołę reprezentowali: Joanna Lemańczyk, Jakub Miszewski oraz Bartosz Jażdżewski. Pierwszy etap konkursu polegał na napisaniu testu matematyczno-informatycznego, z którego nasz uczeń Bartosz Jażdżewski uzyskał największą liczbę punktów. Drugim etapem było prezentowanie scenek pt. „Dzień z życia szalonego wynalazcy”. Było zabawnie i wybuchowo. Na końcu zespoły przedstawiały  prezentacje na temat „Umysły bez granic, czyli o polskich matematykach, inżynierach, budowniczych, którzy ukształtowali współczesną Europę”. Opiekunowie grup dokonali ocen. Po podsumowaniu okazało się, że zdobyliśmy III miejsce.

Data dodania: 2014-11-20 21:08:00
Data edycji: 2018-11-07 21:10:02