Szanowni Państwo!
Każdy z Was zapewne wie z przekazów medialnych, że władze państwowe podjęły decyzję o zamknięciu wszystkich szkół i przedszkoli od 16 marca do 25 marca 2020 r., natomiast w dniach 12 – 13 marca w szkołach nie będą odbywały się lekcje, zostanie zapewniona tylko opieka dla dzieci, których rodzice nie zdążą zorganizować opieki w domu.
Proszę traktować te informacje jako działania podjęte tylko i wyłącznie w celach profilaktycznych.
Bardzo proszę, aby – jak mówił Minister Edukacji Narodowej – czas ten wykorzystać jako swoistą kwarantannę. Zaleca się, aby w miarę możliwości w tym czasie pozostawać w domach, w szczególności dotyczy to dzieci. Proszę o stosowanie się do wszystkich zaleceń przekazywanych przez Głównego Inspektora Sanitarnego.
Dodatkowe informacje będą na bieżąco przekazywane przez dziennik elektroniczny, na stronie internetowej szkoły.
Zdzisław Bucław – dyrektor szkoły
Informacje poniżej: