WAŻNE - Szkoła Podstawowa Swornegacie

Szanowni Państwo!
Każdy z Was zapewne wie z przekazów medialnych, że wÅ‚adze paÅ„stwowe podjęły decyzjÄ™ o zamkniÄ™ciu wszystkich szkóÅ‚ i przedszkoli od 16 marca do 25 marca 2020 r., natomiast w dniach 12 – 13 marca w szkoÅ‚ach nie bÄ™dÄ… odbywaÅ‚y siÄ™ lekcje, zostanie zapewniona tylko opieka dla dzieci, których rodzice nie zdążą zorganizować opieki w domu.
Proszę traktować te informacje jako działania podjęte tylko i wyłącznie w celach profilaktycznych.
Bardzo proszÄ™, aby – jak mówiÅ‚ Minister Edukacji Narodowej – czas ten wykorzystać jako swoistÄ… kwarantannÄ™. Zaleca siÄ™, aby w miarÄ™ możliwoÅ›ci w tym czasie pozostawać w domach, w szczególnoÅ›ci dotyczy to dzieci. ProszÄ™ o stosowanie siÄ™ do wszystkich zaleceÅ„ przekazywanych przez GÅ‚ównego Inspektora Sanitarnego.
Dodatkowe informacje będą na bieżąco przekazywane przez dziennik elektroniczny, na stronie internetowej szkoły.
ZdzisÅ‚aw BucÅ‚aw – dyrektor szkoÅ‚y
Informacje poniżej: