WAŻNE!!! KORONAWIRUS

Drodzy rodzice!

W związku z obecną sytuacją związaną zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa, uwzględniając rekomendacje Wojewody Pomorskiego i Pomorskiego Kuratora Oświaty, informuję, że od dnia 10 marca 2020 r. do odwołania zostają zawieszone wszystkie wycieczki klasowe i szkolne, wyjazdy do kina i  teatru, wyjazdy na zawody sportowe i inne imprezy organizowane poza szkołą i naszą miejscowością. Wstrzymujemy wszystkie wyjazdy i udział uczniów naszej szkoły w konkursach przedmiotowych.

Jednocześnie informuję, że w naszej szkole zostały przeprowadzone działania z zakresu profilaktyki zarażenia koronawirusem. Proszę o zapoznanie się z apelem Głównego Inspektora Sanitarnego w Polsce publikowanego poniżej.

Drodzy rodzice proszę o ograniczenie indywidualnych wyjazdów dzieci organizowanych przez Was do innych miejscowości , w których są duże skupiska ludzi oraz podejrzenia wystąpienia koronawirusa. Proszę unikać kontaktów Waszych dzieci z osobami chorymi. O niepokojących sytuacjach zdrowotnych proszę informować Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Chojnicach.

Apeluję do rodziców o nieprzyprowadzanie do oddziału przedszkolnego i szkoły dzieci u których występuje podwyższona temperatura, kaszel, katar, ból głowy oraz ból gardła.

z poważaniem Zdzisław Bucław

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Swornegaciach

Co musisz wiedzieć o koronawirusie

Data dodania: 2020-03-22 09:08:57