1 LUTEGO ROZPOCZĘŁO SIĘ POSTĘPOWANIE REKRUTACYJNE NA ROK SZKOLNY 2021/2022 DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH I KLASY I W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SWORNEGACIACH

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY '2013

Do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  wolontariusze z naszej szkoły włączyli się w tym roku po raz pierwszy.

,,Na ratunek" -  to hasło tegorocznej akcji,  na które odpowiedzieli uczniowie z naszej placówki oraz mieszkańcy wsi. Zbiórka do puszek przeprowadzona przez czwórkę wolontariuszy, w czwartek i piątek w szkole a w niedzielę we wsi, zakończyła się sukcesem.  Zebrano 1150zł !!! Kwota ta z pewnością przyczyniła się do rekordowej zbiórki w gminie Chojnice, która wyniosła 11.460zl !! Dziękujemy wszystkim za okazane serce, za każdy grosik wrzucony do puszki.

W przyszłym roku ,,zagramy głośniej”!!!

Wolontariusze: Zuzanna Jankowska, Monika Krzoska, Aleksandra Werachowska oraz Urszula Szulc i Arkadiusz Lidtke.

Data dodania: 2013-01-13 18:58:00
Data edycji: 2018-11-13 19:02:08