WIZYTA W REDAKCJI CZASU CHOJNIC

Grupa uczniów klasy II gimnazjum: Katarzyna Kiełpińska, Martyna Miszewska, Agata Naparty, Joanna Lemańczyk, Bartosz Jażdżewski i Jakub Miszewski, działająca w kółku dziennikarskim (sekcji gazety szkolnej) 10 kwietnia 2014r. odwiedziła ze swoją opiekunką, p. Donatą Gierszewską redakcję "Czasu Chojnic". W redakcji powitał ich redaktor naczelny tygodnika, opowiedział o procesie tworzenia gazety, o pracy redaktorów. Młodzież miała okazję zobaczyć, jak tworzone są kolejne strony, zapoznali się z warsztatem ich powstawania, pracą grafików i korektorów, zadaniami reporterów i całego zespołu redakcji. Po ciekawym i pouczającym spotkaniu, które zakończyło się obustronną obietnicą współpracy. Młodzi adepci dziennikarstwa, dzięki wsparciu Rady Rodziców Zespołu Szkół w Swornegaciach udali się do jednej z chojnickich kawiarenek na ciasto z lodami.

Data dodania: 2014-04-10 14:37:00
Data edycji: 2018-11-11 14:39:50