WOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE W GDYNI

12 kwietnia 2024 r. uczennice naszej szkoły miały okazję reprezentowania szkoły na Wojewódzkich Drużynowych Biegach Przełajowych w Gdyni, biorąc udział w biegu w kategorii dziewcząt rocznika 2013 i młodszych. Drużyna w składzie: Kornelia Skonieczna, Agata Stanisławska, Barbara Hapka, Małgorzata Stoltman, Helena Skonieczna oraz Aleksandra Hohn. Mimo młodego wieku i względnie niewielkiego doświadczenia w zawodach, nasze dziewczęta stanęły na starcie gotowe do walki. Pomimo trudności terenowych, wymagającego dystansu i sporej konkurencji, niezłomnie dążyły do mety, dając z siebie wszystko na każdym etapie biegu.
Ostatecznie dziewczęta zajęły XVI miejsce. Ta przygoda na pewno pozostawiła w nich wiele wartościowych doświadczeń i wzmocniła ich determinację do dalszego rozwoju w sporcie. Gratulacje dla naszych uczennic za ich udział w zawodach i z niecierpliwością czekamy na kolejne sportowe wyzwania, jakie przed nimi staną.

Kamila Lemańczyk

Data dodania: 2024-04-16 11:30:15