WYCIECZKA DO BYDGOSZCZY

22 września 2016r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I-III pojechali na wycieczkę do Bydgoszczy do Centrum Zabaw Rodzinnych "Familly park" oraz do Cinema City na film pt. "Kosmiczna jazda. Hau, hau mamy problem". Uczniowie aktywnie spędzili czas odkrywając niezliczone labirynty Figloraju, na mega zjeżdżalni budzącej wielkie emocje, wspinaczce po ściance, wyścigach autkami akumulatorowymi, podczas kolorowej bitwy z armatek pneumatycznych, w turnieju gry na kręgielni oraz w grach i konkursach przy scenie. Niesamowitych przeżyć dostarczyły dzieciom zajęcia w pracowni profesora Ciekawskiego. Był to interaktywny pokaz odkrywający tajemnicze zjawiska z różnych dziedzin życia.

Pobyt w Bydgoszczy zakończyli obejrzeniem pełnego humoru filmu "Kosmiczna jazda. Hau, hau mamy problem". Wracając do domu uczniowie zaczęli zastanawiać się nad następnym wyjazdem.

Opracowała Violetta Bucław

Data dodania: 2016-09-22 17:13:00