WYCIECZKA DO CHOJNIC

Wycieczka autokarowa dla dzieci w wieku przedszkolnym to wyjątkowy czas. Najczęściej w tym wieku po raz pierwszy dzieci wyjeżdżają bez rodziców, na kilkugodzinną wyprawę, ze swoją Panią , a także z koleżankami i kolegami. W tym roku naszym celem stały się Chojnice, najbliżej położone miasto. W programie mieliśmy warsztaty plastyczne w Eksperymentarium Chojnice oraz dwugodzinny pobyt w Honolulu. Na zakończenie wyjazdu dzieci zjadły posiłek w KFC. Czas wycieczki spędziły bardzo intensywnie, więc wracały zmęczone, ale jednocześnie zadowolone. Już teraz wszyscy marzą o kolejnym wyjeździe. Może uda się już po wakacjach?

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2022-06-19 08:07:15