WYCIECZKA DO KRĘGIELNI

W dniu 19 kwietnia 2024r. uczniowie klasy V wraz z wychowawczynią oraz trojgiem rodziców wybrali się do pobliskiej kręgielni, aby miło spędzić czas. Po dotarciu na miejsce, od razu udaliśmy się na tory. Zaczęła się zabawa! Każdy z nas próbował jak najlepiej uderzyć w kręgle, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Śmiech i okrzyki towarzyszyły nam przez cały czas, szczególnie gdy ktoś z nas zaskakiwał wszystkich nieoczekiwanym trafieniem lub nieudanym rzutem. Nawet ci, którzy na co dzień nie grali w kręgle, wkrótce złapali bakcyla i zaciekle rywalizowali ze sobą. Towarzyszyła nam atmosfera pełna przyjaźni i wspólnego dopingowania się nawzajem. W międzyczasie, aby zregenerować siły zjedliśmy pyszną pizzę. Po wspólnej zabawie z uśmiechami na twarzach opuściliśmy kręgielnię. To miłe wspomnienie na pewno pozostanie z klasą na długo.

A rodzicom, którzy wsparli nas dowozem na miejsce bardzo dziękujemy.

Opracowała Kamila Lemańczyk

Data dodania: 2024-04-26 07:59:35