WYCIECZKA DO TORUNIA

Najstarsza grupa przedszkolna, 26 kwietnia, wraz ze wszystkimi uczniami naszej szkoły, wyjechała na wycieczkę do Torunia. Tym razem zwiedzaliśmy Toruń w innej odsłonie. Najważniejszym miejscem, które odwiedziliśmy było Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Tu dzieci mogły doświadczać, obserwować i bawić się przez 3 godziny. Tu również dzieci uczestniczyły w warsztatach na temat zabytków Torunia i legendy związanej z nazwą tego pięknego miasta. Kolejnym punktem programu była wizyta w Multikinie gdzie obejrzeliśmy film pt. „Zadziwiający kot Maurycy”. Po niedługim spacerze ulicami Torunia dotarliśmy do Ogrodu Zoobotanicznego. Przed powrotem podjechaliśmy jeszcze na posiłek w Mc Donalds, gdzie dzieci nabyły zestawy wraz z dwoma prezentami w postaci książeczek z łamigłówkami. Po całym dniu wróciliśmy do szkoły, gdzie czekali już na nas stęsknieni rodzice. To był długi, męczący, ale pełen wrażeń dzień. Kochani rodzice dziękujemy!

Opracowała Hanna Jankowska

Data dodania: 2023-05-08 18:26:00