WYCIECZKA ROWEROWA

26 maja 2014r. w poniedziałkowe popołudnie uczniowie klasy IV wraz z wychowawcą oraz p. Lucyną Kiedrowską wyruszyli na wycieczkę rowerową szlakami Parku Narodowego Bory Tucholskie i Zaborskiego Parku Krajobrazowego. Na trasie wyjazdu podziwiali Pomnik Przyrody – dąb „Bartuś” oraz jezioro dystroficzne Kacze Oko. W dalszą drogę wyruszyli w kierunku Małych Swornegaci, przemierzyli zwodzony most i udali się w kierunku Kokoszki. Na trasie wiodącej przez las zatrzymali się również przy tzw. „Czarcim głazie” oraz przy grobie nieznanego żołnierza. Wycieczkę zakończyliśmy u państwa Kiedrowskich, gdzie na dzieci czekały kiełbaski oraz słodki poczęstunek. Posileni po wysiłku nabrali sił na wspólną grę w piłkę i w gumę oraz zabawę w chowanego.

Data dodania: 2014-05-26 12:37:00
Data edycji: 2018-11-11 12:39:35