Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

WYCIECZKA ROWEROWA I OGNISKO

20 czerwca 2024 r. uczniowie klasy V z wychowawczynią oraz mamą - panią Aliną Stoltman wybrali się na wycieczkę rowerową  do Małych Swornychgaci. Pogoda była idealna - słoneczna i ciepła, co sprzyjało naszej podróży.
Nasza trasa prowadziła przez malownicze ścieżki leśne. Podczas jazdy mieliśmy okazję podziwiać piękne widoki i cieszyć się świeżym powietrzem. Zatrzymywaliśmy się od czasu do czasu, aby odpocząć, napić się wody i podziwiać otaczającą nas przyrodę. Każdy kilometr pokonywany na rowerze zbliżał nas jako klasę, a wspólne przeżycia tworzyły niezapomniane wspomnienia.
Po około godzinie jazdy dotarliśmy do naszego celu - plaży w Małych Swornychgaciach, gdzie usiedliśmy na plaży, aby odpocząć i zjeść lody. Po krótkim odpoczynku z powrotem wsiedliśmy na rowery, aby dotrzeć do kolejnego punktu wycieczki domu Państwa Szyszków, gdzie mieliśmy zaplanowane ognisko. Gospodarze serdecznie nas przyjęli, przygotowując miejsce na ognisko i pyszne posiłki na grilla. Poza kiełbaskami i pieczywem, mieliśmy okazję spróbować domowych wypieków. Dzięki ich gościnności mogliśmy wspólnie spędzić miłe chwile.
Ognisko było doskonałą okazją do integracji klasy. Siedząc wokół płonącego ogniska, smażyliśmy wspólnie kiełbaski, śpiewaliśmy piosenki i dzieliliśmy się wrażeniami z wycieczki. W przerwie między smażeniem kiełbasek, udaliśmy się do pobliskiego lasu na podchody. Zmęczeni, ale pełni radości, wróciliśmy do szkoły. 

Opracowała Kamila Lemańczyk

Data dodania: 2024-06-26 11:02:10
Data edycji: 2024-06-26 11:06:30
Ilość wyświetleń: 70

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Godło
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej