WYJAZD SKS NA KRĘGLE

17 czerwca 2024 r. uczestnicy zajęć Szkolnego Klubu Sportowego (SKS) wraz z opiekunem wybrali się do kręgielni w Chojnicach. Wyjazd ten miał na celu docenienie regularnego udziału uczniów w zajęciach. Była to świetna okazja, aby aktywnie spędzić czas, cieszyć się towarzystwem kolegów i koleżanek oraz tworzyć niezapomniane wspomnienia. Uczniowie pokazali swoje umiejętności sportowe, a przy okazji doskonale się bawili. Każdy z nas próbował zbijać jak najwięcej kręgli, a śmiech i doping były nieodłącznym elementem całego popołudnia. W przerwie między grą zamówiliśmy pyszną pizzę oraz przekąski, aby zregenerować siły i przygotować się do kolejnych rund gry. Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Około godziny 18:00 musieliśmy zakończyć naszą zabawę. Zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do domów.
Opracowała Kamila Lemańczyk
Data dodania: 2024-06-17 19:21:58