WYSTAWA I KONCERT MŁODYCH TWÓRCÓW

1 lipca o godz. 17.30 zapraszamy na koncert nagrodzonych laureatów konkursu instrumentalnego „Pokażę wam jak gram”, który połączony będzie w wystawą prac dzieci ze szkoły podstawowej w Swornegaciach.

Pod koniec kwietnia Chojnickie Centrum Kultury zaprosiło dzieci i młodzież do udziału w konkursie dla młodych muzyków, którzy mogli zaprezentować swoje instrumentalne talenty. Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych z Chojnic, a jego główną ideą było inicjowanie aktywności twórczych młodych muzyków oraz stworzenie możliwości prezentacji efektów ich pracy włożonej w naukę gry na dowolnym instrumencie.

Teraz nadszedł właśnie czas prezentacji tych efektów na scenie. 1 lipca laureaci konkursu zaprezentują swoje talenty na sali widowiskowo-kinowej przed publicznością. Koncertowi towarzyszyć będzie wystawa prac dzieci z klas 4,5,6 i 7  ze szkoły podstawowej w Swornegaciach, które pod okiem Elżbiety Jakubowskiej przygotowały wystawę „Co mi w duszy gra”. Wystawę już teraz można zobaczyć w głównym holu budynku Chojnickiego Centrum Kultury.

Chojnickie Centrum Kultury
Czwartek 1 lipca 2021 r., godz. 17:30