X WIOSENNY KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZEJ

W związku z XX rocznicą powstania Parku Narodowego" Bory Tucholskie" tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu był głuszec. Warunkiem zakwalifikowania się do konkursu było wysłanie prac plastycznych wykonanych techniką dowolną. Uczniowie klasy I wykonali takie prace. Najciekawsza okazała się praca Bartosza Kontka. To właśnie dzięki jego pracy zostaliśmy wraz z 16 drużynami z innych szkół i przedszkoli zakwalifikowani do drugiego etapu konkursu. Naszą klasę reprezentowały Michalina Bobrowska i Martyna Pszczoła. Był to etap zmagań teoretycznych w formie rysunkowego testu, rozsypanek, ciekawych zadań i zabaw edukacyjnych z zakresu wiedzy przyrodniczej. Nasze koleżanki okazały sie najlepsze, zajęły I miejsce. Jesteśmy z tego bardzo dumni i cieszymy się ogromnie. Mamie Bartka bardzo dziękujemy za dowiezienie nas do Centrum Edukacji Przyrodniczej Parku Narodowego "Bory Tucholskie".

Data dodania: 2016-05-10 19:57:00
Data edycji: 2018-11-10 20:00:19