Z SERCA ŻYCZENIA SKŁADAMY

Wychowali swoje dzieci,
a czas ciągle leci,
dziś na pociechę mają
wnuki, które ich kochają!
Nadszedł gorąco wyczekiwany dzień w roku, dzień w którym z wielką radością gościmy nasze Babcie i naszych Dziadków. Szanownych gości powitał dyrektor szkoły życząc wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i pogodzie ducha, a wnuki wręczyły kwiatki w papierowym, kolorowym rożku. Uroczystość rozpoczął występ dzieci uczęszczających na kaszubskie koło taneczne pod kierownictwem pani Marty. Uczniowie zachwycili gości swoimi umiejętnościami tanecznymi i otrzymali wielkie brawa. Następnie wszyscy uczniowie z klas I-III prezentowali swoje umiejętności recytatorski, wokalne i taneczne, w których wyrażali swoją miłość , czułość i wdzięczność.  Wnuki otrzymały burzę braw, która była jak najbardziej zasłużona. Na zakończenie wszyscy goście otrzymali piękne laurki wykonane przez dzieci. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez  rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości...Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.
Opracowała Lucyna Kiedrowska
Data dodania: 2024-01-24 18:43:10