Z WIZYTĄ U PAŃSTWA HÖHN

Dzień Dziecka w naszej szkole rozpoczął się apelem. Po apelu uczniowie klasy II brali udział w konkursie ,,Mam Talent” oraz ,, Igrzyskach sportowych” i ,,Turnieju kalamburów”.  Po tych atrakcjach dzieci zjadły lody. Otrzymały również kiełbaski, bułki i soczki ufundowane przez Radę Rodziców.

O godzinie 10.00 wyruszyliśmy na pieszą wycieczkę wokół jeziora Witoczno. Skorzystaliśmy z zaproszenia mamy Oli, pani Weroniki Höhn. Podczas wycieczki obserwowaliśmy otaczającą przyrodę, rozpoznawaliśmy różne rośliny i drzewa, wsłuchiwaliśmy się w odgłosy przyrody. Pogoda niestety się popsuła i musieliśmy skorzystać z pomocy pani Weroniki  Höhn. i pani Moniki Skoniecznej w dodarciu do domu Oli. Niestety nie mogliśmy upiec kiełbasek na ognisku, za to mieliśmy możliwość samodzielnego wykonania pizzy, czyli wybrania dodatków. Było to ciekawe doświadczenie. Wszystkie dzieci miło spędziły czas u koleżanki.

Bardzo dziękujemy za gościnę oraz miło i wesoło spędzony czas.

Opracowała Grażyna Sawicka

Data dodania: 2022-06-06 18:14:23