ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

24 czerwca 2016 roku w Zespole Szkół w Swornegaciach odbyła się uroczystość zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2015/2016.

Wzięli w niej udział uczniowie klas 0 – VI szkoły podstawowej i klas I-III gimnazjum, rodzice, zaproszeni goście, nauczyciele i pracownicy szkoły. Zaszczyciła swoją obecnością:  Przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewa Kolter. Na początku uroczystości wyróżniono uczniów klas 0 – III, którym wręczono nagrody książkowe i dyplomy. Po nich nagrodzono uczniów klas IV-VI i klas I-III gimnazjum, którym wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Wyróżnionych uczniów nagradzali Dyrektor Zespołu Szkół, Przewodnicząca Rady Rodziców oraz wychowawcy. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.

Data dodania: 2016-06-24 16:44:00
Data edycji: 2018-11-10 16:46:41