INFORMACJA DO RODZICÓW W SPRAWIE UBEZPIECZENIA DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

W bieżącym roku szkolnym Rada Rodziców podjęła decyzję o ubezpieczeniu dzieci w towarzystwie ubezpieczeniowym NowaKlasa.pl.

Drodzy rodzice od wielu już lat wybór ubezpieczyciela jest podejmowany przez Was. Można ubezpieczyć się w dowolnym  Towarzystwie Ubezpieczeniowym, każdy  ubezpiecza się  indywidualnie, on-line. Wasze dzieci uczęszczając do szkoły oraz biorąc udział w wielu przedsięwzięciach: wycieczkach pieszych, autokarowych i rowerowych, zawodach sportowych, konkursach przedmiotowych oraz podczas drogi z domu do szkoły i z powrotem są narażeni na różne niebezpieczeństwa. Dyrektor i Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej w Swornegaciach zachęcają do ubezpieczenia dzieci, gdyż jest to zabezpieczenie finansowe ewentualnego nieszczęścia zdrowotnego Waszych pociech.

z poważaniem Zdzisław Bucław

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Swornegaciach